Menu Zamknij

Okna

REHAU

GENEO® – NOWE PERSPEKTYWY W BRANŻY OKIENNEJ
WZMOCNIONY PROFIL OKIENNY Z TWORZYWA KOMPOZYTOWEGO RAU-FIPRO®.

GENEO® to niezwykła innowacja w dziedzinie techniki okiennej. System GENEO® jest niezaprzeczalnym liderem w swojej klasie w zakresie efektywności energetycznej. Dzięki profilom GENEO® zrealizujesz swoje marzenia o komforcie mieszkania.

Unikalna receptura tworzywa kompozytowego RAU-FIPRO® została opracowana przez specjalistów z REHAU. To niezwykle stabilne tworzywo przyszłości, otwiera nowe kierunki w branży okiennej. Zapewnia ono nadzwyczajne właściwości statyczne profili GENEO®, bez potrzeby stosowania zbrojenia stalowego.

Dzięki RAU-FIPRO®, włókna szklane, sprawdzone wielokrotnie w technologiach lotniczych oraz Formule 1, wkraczają obecnie w obszar techniki okiennej.

Schüco

Tworzywo sztuczne: Różnorodność i technika

Tworzywo sztuczne (PVC) jest najczęściej stosowanym materiałem na okna. Ze swoim stosunkiem ceny do walorów użytkowych i bardzo dobrymi wartościami izolacyjności cieplnej tworzywo sztuczne znajduje się przy wyborze okien na pierwszym miejscu.

Corona okna z tworzywa sztucznego do wszystkich zastosowań

Szeroka oferta systemów okiennych Schüco zapewnia duże możliwości wybou: od systemów o najwyższej izolacyjności cieplnej Corona SI 82+ i Corona SI 82 poprzez systemy wysokoenergooszczędne Corona CT 70 z trzema wariantami konturów Cava, Rondo i Classic po systemy standardowe, takie jak Corona AS 60. Systemy te pozwalają na wykonywanie okien o najróżniejszych kształtach i w najróżniejszych kolorach.

Niezwykle atrakcyjną alternatywę stanowią okna z tworzywa sztucznego z zewnętrznymi okładzinami aluminiowymi, które nadaje oknu niepowtarzalny i elegancki wygląd: Corona CT 70 Plus.

Bezpieczeństwo i komfort

Okucie okienne Schüco VarioTec sprawia, że inwestor otrzymuje wyrób optymalny, który łatwo można dostosować do indywidualnych wymagań, także w zakresie ochrony przed włamaniem.

Kolejnym atutem jest możliwość zastosowania w drzwiach balkonowych oraz tarasowych niskiego progu. Drzwi takie są ryglowane także na dole co zapewnia wymaganą szczelność i funkcje, tak jak to ma miejsce w przypadku progów tradycyjnych. Drzwi z obniżonym progiem, nazywane przez nas także drzwiami „bez barier” ułatwiają przechodzenie i istotnie eliminują ryzyko potknięcia.

Elementy budowlane wytwarzane z systemów Schüco, oferowane są przez Partnerów Schüco niekiedy pod własną nazwą pytajcie więc zawsze o system profili. Sprzedawca z pewnością udzieli Państwu kompetentnej porady.